Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Hypotéka i spotřebitelský úvěr na bydlení!!!

• Specializuji se na hypotéky a spotřebitelské úvěry na bydlení, zprostředkovávám však další širokou paletu produktů jako konsolidace půjček, životní pojištění či firemní úvěry. Klientům dle jejich potřeb vyřídím vhodnou a dle jejich výběru nejzajímavější hypotéku nebo úvěr. • Skrz svou osobní produkci v bankách a kontakty na bankéře zajistím úrokové sazby nižší než na pobočce se slevou na poplatcích. • Postup hypotéky klientovi důkladně a přehledně vysvětlím. Na pobočce k běžným klientům postupují zaměstnanci banky často neosobně, já je řeším individuálně a jsem s nimi stále v kontaktu. • Vyřeším hypotéku rychleji. Komunikuji přes telefon mimo pracovní dobu na pobočce v bance, podklady mi stačí předat elektronicky mailem. • Tím, že pracuji pro všechny banky, vyřeším problém klienta přes který se ve své bance nedostal - nedostatečné daňové přiznání, nedostatečné příjmy, špatné registry.

Kontakt

Autor:
Marta
Telefon:
+420722366434
Nabídka
Celá ČR
Hypotéky
Vlozeno: 24.7.2019

Rychlý kontakt inzerenta

Je zakázáno posílat hromadné zprávy. Zpráva musí být určena konkrétnímu žadateli/poskytovateli.
POZOR! Množí se nám upozornění na podvodné jednání poskytovatelů půjček. Velmi důkladně uvažte, komu pošlete poplatek předem, nebo komu poskytnete své soukromé údaje. Bohužel není v našich silách kontrolovat poctivost inzerentů.
Odesláním Všechny položky označené * jsou povinné!
Odeslat

Odstranění inzerátu:

Jste majitelem inzerátu a nadále si jej nepřejete zveřejňovat na našem portále?

Odstranit
Zadaný email se neshoduje s emailem majitele!

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu