Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Aktuality - půjčky

Banky zpřísní standardy u půjček domácnostem

Banky ve čtvrtém čtvrtletí očekávají u úvěrů domácnostem plošné zpřísnění úvěrových standardů, u firemních úvěrů zůstanou beze změny. Zároveň finanční instituce čekají pokles poptávky po úvěrech na bydlení, neměnnou poptávku po spotřebitelských úvěrech a mírné zvýšení poptávky po podnikových úvěrech.

České banky zpřísní standardy u půjček domácnostem. Firmy zůstanou ušetřeny

Banky v závěru roku čekají pokles poptávky po úvěrech na bydlení, neměnnou poptávku po spotřebitelských úvěrech a mírné zvýšení poptávky po podnikových úvěrech.

Banky zdraží úvěry pro domácnosti, očekává ČNB. Zájem o půjčky na bydlení oslabí

Banky ve čtvrtém čtvrtletí očekávají u úvěrů domácnostem plošné zpřísnění úvěrových standardů, u firemních úvěrů zůstanou beze změny. Zároveň finanční instituce čekají pokles poptávky po úvěrech na bydlení, neměnnou poptávku po spotřebitelských úvěrech a mírné zvýšení poptávky po podnikových úvěrech. Vyplývá to z šetření úvěrových podmínek bank, které provádí Česká národní banka.

Čínský dluhový ledovec. Skryté půjčky tamních obcí mohou tvořit už polovinu HDP země

Čína slíbila, že podnikne kroky, které by měly změřit, posoudit a omezit dluh místních samospráv.

Nebankovní půjčky smí poskytovat pouze 85 firem

Zatímco v okolních zemích objem poskytnutých nebankovních půjček narůstá, v Česku byl v roce 2017 zaznamenán mírný pokles. Podle odborníků se jedná o pozitivní dopad novely zákona o spotřebitelském úvěru, která vešla v platnost v prosinci 2016. Nově nastolené podmínky jsou prý dobré a rozhodně by se neměly měnit. Díky přísnějším pravidlům pro poskytovatele nebankovních […] Příspěvek Nebankovní půjčky smí poskytovat pouze 85 firem pochází z Cnews.cz

Novopečená matka nesplácela půjčky. S exekucemi pomohl otec jejího přítele

Vendula Smutná nestíhala splácet půjčky, které si pořídila jako čerstvá rodička. Zachránil ji až otec přítele. Polovinu dluhu umořil ze svého.

Banka poskytla půjčku bez ověření úvěruschopnosti. Nyní přijde o úroky i poplatky

Půjčka bez důkladného prověření bonity klienta je neplatná, alespoň tak to tvrdí zákon o spotřebitelském úvěru. Nyní českou legislativu odsouhlasil i soud, který potrestal Komerční banku za to, že žadatele o půjčku nepodrobila pečlivému zhodnocení jeho úvěruschopnosti.

Lovci dluhů z APS si jdou v Česku pro stamiliony

Firma skupující po Evropě nesplácené půjčky od bank chce poplatit vlastní dluhy pomocí dluhopisů.

Home Credit má novou půjčku. Slibuje svobodu při splácení

Home Credit prodává nový revolvingový úvěr pod názvem Flexibilní půjčka. Jde o revolvingový úvěr, který umožňuje libovolně měnit výši měsíčních splátek podle aktuální situace klienta. K tomu je třeba každý měsíc poslat sjednanou minimální...

Čechům se daří, a tak si spoří i půjčují. Ekonomika ale nebude prosperovat donekonečna

Češi a půjčky, Češi a rezervy. Téma, které je v posledních měsících kvůli zpřísňování hypoték stále skloňováno. V současné době se ekonomice daří, a tak není divu, že lidé bohatnou rychleji, než si půjčují. Jak dlouho ale taková prosperita může vydržet? Nejen tím se zabývala studie České bankovní asociace.

Ministr financí: V Turecku se sníží ceny zboží a zlevní úvěry

Turecká vláda dohodla se soukromým sektorem snížení cen zboží nejméně o deset procent. Turecké banky pak nabídnou desetiprocentní slevu na vysoce úročené půjčky. Oznámil to turecký ministr financí Berat Albayrak.

V Turecku se sníží ceny zboží a zlevní úvěry

Turecká vláda dohodla se soukromým sektorem snížení cen zboží nejméně o deset procent. Turecké banky pak nabídnou desetiprocentní slevu na vysoce úročené půjčky. Oznámil to dnes turecký ministr financí Berat Albayrak. Ankara doufá, že se jí těmito opatřeními podaří zkrotit skokový nárůst cen. Meziroční míra inflace v Turecku se minulý týden vyšplhala na téměř 25 procent.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil fúze NN s Aegon. A další Natland s Jet Money

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil fúze pojišťoven NN a Aegon a poskytovatelů půjček Natland a Jet Money. V úterý o tom informoval mluvčí úřadu Martin Švanda. "Rozhodnutí úřadu byla vydána na základě zjednodušeného řízení a nabyla právní moci," uvedl Švanda.

Antimonopolní úřad schválil fúzi pojišťoven NN a Aegon. Zelenou má i spojení Natlandu s Jet Money

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil fúze pojišťoven NN a Aegon a poskytovatelů půjček Natland a Jet Money. „Rozhodnutí úřadu byla vydána na základě zjednodušeného řízení a nabyla právní moci,“ uvedl Švanda.

Co dělat, když nemáte peníze na dovolenou? (Ne)sjednejte si půjčku

Půjčit si na dovolenou je holý nesmysl. Týden v ráji budete splácet několik měsíců, možná i let. Dobře si proto rozmyslete, zda se chcete kvůli pár dnům u moře stát dlužníkem, vždyť nezapomenutelnou dovolenou lze zažít i bez úvěru. Víte, jak na to?

Air Bank a česká a slovenská část Home Creditu se spojí s Moneta Money Bank

Skupina PPF Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení banky Air Bank a české a slovenské části poskytovatele půjček Home Credit s bankou Moneta Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě, fungovat má pod […]

Rekordní příležitost: Na finGOOD mohou investoři vybírat ze čtyř projektů současně

Specializovaná personální agentura, projekt na výkup a repase oblíbených nákladních automobilů Tatra, přepravní společnost i firma, která se zaměřuje na půjčky k překlenutí výpadku cash-flow proti hodnotě automobilu. Česká peer to business platforma finGOOD aktuálně nabízí investorům hned čtyři příležitosti, jak zhodnotit své prostředky.

Chlapeček rodičům skartoval více než 20 tisíc! Peníze našli nařezané na úhledné pásky

Manželé Ben a Jackee Belnap z amerického města Holladay v Utahu střádali několik let centík k centíku jen proto, aby Benovým rodičům splatili půjčku. Jejich dvouletý syn Leo toho sice o spoření mnoho neví, zato umí skvěle zacházet se skartovačkou.

Obchod roku. Moneta se spojí s Air Bank a Home Creditem

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. Uzavření transakce se předpokládá 1. července 2019 a je podmíněno dokončením due […] Příspěvek Obchod roku. Moneta se spojí s Air Bank a Home Creditem pochází z Cnews.cz

Fúze roku. Kellner chce spojit Monetu, Air Bank a Home Credit

Petr Kellner a jeho skupina PPF spustili proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Tímto sloučením by měla vzniknout dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě. Vše bude fungovat pod značkou Air Bank. Transakce bude uzavřena příští rok 1. července. Podmínkou je dokončení due dilligence […] The post Fúze roku. Kellner chce spojit Monetu, Air Bank a Home Credit appeared first on Investujeme.cz.

PPF vstupuje do Moneta Bank. Za 20 miliard ji spojí s Air Bank a Home Creditem

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. Uzavření transakce se předpokládá 1. července 2019 a je podmíněno dokončením due dilligence (hloubkovou kontrolou) a získáním souhlasu příslušných regulátorů.

Petr Kellner chce v transakci za 20 miliard korun sloučit Air Bank s Home Creditem a Monetou

Nejbohatší Čech Petr Kellner se rozhodl, že v České republice postaví jednoho z nejsilnějších hráčů na poli spotřebitelských půjček a mezi bankami zároveň. Jeho ...

PPF sjednotí Air Bank, Home Credit a Moneta Money Bank

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank.

PPF spustila spojení Air Bank s bankou Moneta a Home Credit v Česku a na Slovensku

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank.

PPF spustila spojení Air Bank s bankou Moneta a Home Credit v Česku a na Slovensku

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank.

Banka Moneta převezme Air Bank a Home Credit v Česku a na Slovensku

Moneta Money Bank ovládne Air Bank a český a slovenský Home Credit. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě.

Banka Moneta převezme Air Bank a Home Credit v ČR a na Slovensku (+komentář)

Moneta Money Bank ovládne Air Bank a český a slovenský Home Credit. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě.

Kellner chystá sjednocení Air Bank, Home Creditu a Monety. Vznikla by tak mnohem větší banka

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikla by tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je skoro 20 miliard korun. Její uzavření se předpokládá 1. července 2019, musí jí ale schválit regulátoři a je podmíněna dokončením due dilligence (hloubkovou kontrolou).

Kellnerova PPF slučuje Air Bank, Home Credit a Monetu. Vznikne dvojka na trhu spotřebitelských půjček

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. ČTK o tom dnes informovala skupina Home Credit.

Dá se nová regulace hypoték obejít? Jak na půjčku dosáhnout i přes přísnější pravidla

Od října platí přísnější pravidla pro poskytování hypoték. Existuje nějaká možnost, jak "obejít" limity České národní banky?

Dá se nová regulace hypoték obejít? Jak na půjčku dosáhnout i přes přísnější pravidla

Od října platí přísnější pravidla pro poskytování hypoték. Existuje nějaká možnost, jak "obejít" limity České národní banky?

Dvojka v půjčkách, trojka v bankovnictví. Kellnerova PPF sjednocuje Air Bank, Home Credit a Monetu

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun.

PPF odstartovala slučování Air Bank, Home Creditu a Monety

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. V pondělí o tom informovala skupina Home Credit.

PPF spustila proces ke sjednocení Air Bank, Home Creditu a Monety

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. ČTK o tom dnes informovala skupina Home Credit.

Kellner spustil proces ke sjednocení Air Bank, Home Creditu a Monety

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. V pondělí o tom informovala skupina Home Credit.Další články k tématu:Kellner dál zůstává nejbohatším Čechem. Babiš zchudl skoro o pětinu na 75 miliardKellner vlastní nejvýznamnější koncertní místa v Česku. K O2 areně získal i letňanské letištěPPF Petra Kellnera podala žalobu kvůli koupi bulharské televize Nova, uvedl server E15

Kelnerova skupina PPF sjednocuje Air Bank a Home Kredit s Monetou

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. Další články k tématu:Kellnerova PPF zaplatila za Škodu Transportation 8,3 miliardyFond PPF koupil menšinový podíl ve státní firmě ČD - TelematikaPPF získala 40procentní podíl ve skupině e-shopů Mall Group a v Heurece

PPF spustila proces ke sjednocení Air Bank, Home Creditu a Monety

Praha - Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách...

PPF spustila proces ke sjednocení Air Bank, Home Creditu a Monety

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. Informovala o tom skupina Home Credit.

Vzniká nová banka se dvěma miliony zákazníků. PPF spojí Air Bank, část Home Creditu a Monetu

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. Informovala o tom skupina Home Credit.

Vzniká nová banka se dvěma miliony zákazníků. PPF sjednotí Air Bank, Home Credit a Monetu

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. Informovala o tom skupina Home Credit.

Kellner vstupuje do Monety, chce ji spojit s Air Bank a Home Creditem

Skupina PPF podnikatele Petra Kellnera spustila proces ke sjednocení Air Bank, českého a slovenského Home Creditu s Monetou Money Bank. Vznikne tak dvojka ve spotřebitelských půjčkách a trojka ve velikosti bankovní sítě pod značnou Air Bank. Hodnota zamýšlené transakce je 19,75 miliardy korun. Informovala o tom skupina Home Credit.

Banka si neověřila potvrzení o příjmu. Půjčka tak byla bez úroků a bez poplatků

[4 minuty čtení] Dostatečné informace pro zhodnocení vaší schopnosti splácet půjčku nejsou údaje získané jen od vás samotných. Tak zvaná „odborná péče“ úvěrujícího předpokládá, že dlužníkem uvedené údaje budou ověřeny, objektivně podloženy minimálně potvrzením zaměstnavatele dlužníka o výši jeho příjmu. Jenže co když to poskytovatel půjčky zanedbá? Klient banky dne 29. 9. 2014 požádal Komerční banku o poskytnutí jí nabízené tzv. „perfektní půjčky“, která mu byla schválena, a proto byla následující den (30. 9. 2014) uzavřena mezi nimi smlouva o úvěru (o tzv. „perfektní půjčce“). Banka jako věřitelka poskytla dlužníkovi – spotřebiteli úvěr ve výši 280 000 Kč bez uvedení účelu, který se zavázal dlužník splácet částkami 6110 Kč měsíčně. Ještě v den sjednání smlouvy klient úvěr čerpal resp. plně vyčerpal. Dne 26. 8. 2014 nadto poskytla banka klientovi rzv. revolvingový úvěr ve formě úvěrového limitu v částce 20 000 Kč, který žalovaný prostřednictvím kreditní karty vyčerpal a povinnost k úhradě nesplnil.

Dostupnější bydlení? Kde se stala chyba?

IN Zvyšující se úroková sazba, za kterou stojí ČNB, opět zdražila peníze určené na poskytování půjček, úvěrů a hypoték. To se dotknulo všech občanů financujících své bydlení právě z těchto zdrojů. Navíc razantně v posledních létech stoupnuly ceny nemovitostí a snížil se objem výstavby. Zbývajícím hřebíčkem do pomyslné rakve je stanovení minimální částky potřebné k zakoupení nemovitosti […]

Na finGOOD mohou investoři vybírat ze čtyř projektů současně

Specializovaná personální agentura, projekt na výkup a repase oblíbených nákladních automobilů Tatra, přepravní společnost i firma, která se zaměřuje na půjčky k překlenutí výpadku cash-flow proti hodnotě automobilu.

Na finGOOD mohou investoři vybírat ze čtyř projektů současně

Specializovaná personální agentura, projekt na výkup a repase oblíbených nákladních automobilů Tatra, přepravní společnost i firma, která se zaměřuje na půjčky k překlenutí výpadku cash-flow proti hodnotě automobilu.

5 důvodů, proč si zřídit půjčku přes internet

Čas jsou peníze. Co se týče vyřízení půjčky, platí toto rčení dvojnásob. Pokud vás nebaví dlouhé vystávání ve frontách na pobočkách finančních společností a nechcete svůj drahocenný čas trávit schůzkami s poradci, online půjčky jsou pro vás to pravé. Ušetřený čas není jediný benefit, který můžete od půjčky zřízené přes internet očekávat. V následujícím článku vypíchneme 5 výhod, které můžete od online půjčky očekávat.

P2P půjčky: Znáte tento typ úvěru?

Nebankovních půjček se na současném trhu nachází obrovská spousta. Pokud i vy uvažujete, že byste některého z produktů v tomto segmentu využili, určitě narazíte na takzvané P2P půjčky. Možná už jste o tomto druhu úvěrování možná slyšeli, ale v problematice tohoto charakteru tápete. To vůbec nevadí, protože jsme pro vás připravili tento článek. Prozradíme vám, oč se vlastně jedná, proč jsou pro některé žadatele tyto půjčky tak výhodné a u kterých společností si můžete některou z P2P půjček vzít…

Půjčku by si Češi raději brali on-line, než na pobočce. Důležité pro ně je, kolik zaplatí

Pro více než dvě třetiny Čechů je zajímavější možnost půjčit si peníze on-line, než jít osobně na pobočku banky. „Jestliže v minulosti bylo samozřejmostí si jakoukoliv půjčku vyřídit na pobočce banky nebo nebankovní společnosti, v současnosti...

Kdo nabízí půjčku s nejnižším úrokem? Zonky, Hello bank i Sberbank

Zorientovat se ve světě spotřebitelských půjček nebylo ještě před pár lety lehkým úkolem. Nyní se naštěstí doba změnila. Díky internetu nemusíte být zrovna bankovním expertem, abyste nalezli nejvýhodnější půjčky na trhu. Podívejte se, kdo poskytuje úvěr s nejnižším úrokem.

Experti: Nová hypoteční pravidla přechod mezi bankami nekomplikují

Praha - Přísnější pravidla České národní banky (ČNB) pro poskytování hypoték neztíží klientům přechod mezi bankami během doby splácení půjčky za předpokladu, že se objem jejich...

Experti:Nová hypoteční pravidla přechod mezi bankami nekomplikují

Praha 3. října (ČTK) - Přísnější pravidla České národní banky (ČNB) pro poskytování hypoték neztíží klientům přechod mezi bankami během doby splácení půjčky za předpokladu, že se objem jejich hypotečního úvěru nenavýší. V reakci na dnešní sdělení ČNB, že nová pravidla platná od 1. října neplatí pro refinancování, pokud není zvýšená jistina hypotečního úvěru, to pro ČTK uvedli oslovení experti. Banky jsou s novými podmínkami důkladně seznámeny, doplnila Česká bankovní asociace (ČBA).

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNJak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu