Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Bydlení

Zvedl vám dodavatel zálohy za elektřinu? Braňte se, pokud nejsou férové

Měsíční zálohy, které každý měsíc posíláte na účet svému dodavateli, musí co nejvěrohodněji odrážet vaši spotřebu. Energetické společnosti je sice můžou navýšit, ale jen když k tomu mají důvod. Přibývá ovšem situací, kdy lidé platí víc, než by měli.

Panattoni chce v Plzni investovat přes 2 mld. Kč do hi-tech zóny

Plzeň 8. listopadu (ČTK) - Developerská skupina Panattoni Europe chce v Plzni investovat přes dvě miliardy korun a vytvořit hi-tech průmyslovou zónu. Panattoni Pilsen Digital Park má vzniknout na 28 hektarech v areálu bývalé Škody Plzeň v lokalitě Borských teras. Rozsáhlý brownfield je momentálně prázdný, řekl dnes ČTK generální ředitel Panattoni Europe pro Česko a Slovensko Pavel Sovička. Zóna má přinést stovky pracovních míst pro vysoce kvalifikované zaměstnance.

5 věcí, které se podceňují při pojištění nemovitosti a domácnosti

Máte pojištěný byt či dům a navíc i domácnost? Děláte moc dobře. Otázkou už jen zůstává, zdali jsou vaše pojistné smlouvy nastaveny tak, abyste z nich v případě pojistné události těžili. Ukážeme vám hned několik věcí, které se velice často podceňují a berou na lehkou váhu.

Vítkova CPI splatí všechny své dluhopisy, snižuje úvěrové náklady

Praha 7. listopadu (ČTK) - Realitní společnost Czech Property Investments, která je dceřinou firmou skupiny CPI Property Group ovládané miliardářem Radovanem Vítkem, splatí koncem listopadu všechny své dluhopisy. Věřitelům uhradí částku přibližně 8,5 miliardy korun. CPI dnes sdělila ČTK, že ke splacení přistoupila, protože peníze může s nižšími náklady získat na mezinárodních kapitálových trzích.

Psychosomatika: je to šamanství, nebo medicína XXI. století?

Souvislost mezi psychickým stavem člověka a jeho tělesným stonáním je známa dávno. Přesto se ale do povědomí současných lékařů dostává jen pomalu. Na způsoby a vůbec pozici psychosomatické léčby jsme se zeptali předsedy Společnosti psychosomatické medicíny České lékařské společnosti JEP Vladislava Chvály.

Kdy nebudete muset platit daň z příjmu z prodeje nemovitosti?

Prodej nemovitosti představuje příjem a podléhá tedy dani z příjmů. Existuje ale řada případů, kdy je prodávající od daně osvobozen. V jakých případech se daň neplatí a kdy se tomu naopak nevyhnete?

Bakala prodal nemovitosti v Karlíně realitnímu fondu Amundi CR

Praha 1. listopadu (ČTK) - Podnikatel Zdeněk Bakala prodal skupinu nemovitostí v pražském Karlíně realitnímu fondu Amundi Czech Republic. Součástí komplexu je i multifunkční sál Forum Karlín. ČTK to dnes sdělila Bakalova mluvčí Šárka Samková. Obě strany se dohodly, že cenu transakce nezveřejní.

Veleslavínský zámek se bude dražit 30. listopadu za 382 mil.Kč

Praha 31. října (ČTK) - Barokní zámek v pražském Veleslavíně se bude dražit 30. listopadu. Minimální cena chátrajícího komplexu je stanovena na 382 milionů korun. Dražbu schválilo ministerstvo kultury a poté ji vyhlásil správce objektu, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM). ČTK o tom dnes informoval mluvčí úřadu Radek Ležatka. Proti dražbě se v září postavili zastupitelé Prahy 6.

Ceny nemovitostí dále rostly, nejvíce u bytů, nejméně u pozemků

Praha 31. října (ČTK) - Tržní ceny bytů, rodinných domů a pozemků v Česku ve třetím čtvrtletí meziročně dále rostly, tempo růstu ale mírně zpomalilo. Nejvíce zdražily byty, nejméně pozemky. Byty zdražily nejvíce také v porovnání s druhým čtvrtletím letošního roku. Ceny bytů rostly nejvíce v mimopražských oblastech, hlavně v Jihočeském, Karlovarském a Libereckém kraji. Na tiskové konferenci to dnes sdělili zástupci Hypoteční banky.

ČNB ve čtvrtek nejspíše opět zvýší sazby

Ve čtvrtek bude bankovní rada ČNB rozhodovat o sazbách. Očekává se další navýšení sazeb. Jak jsou na tom sazby v Česku v porovnání s dalšími evropskými zeměmi a jak se případné další zvýšení základních sazeb promítne do cen hypoték?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkyPůjčka bez doložení příjmuSlovenská verze webu
Zavřít reklamu