Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Bydlení

Dosáhli by mladí na hypotéku snáz po zmírnění pravidel ČNB?

Chtěli byste si pořídit vlastní bydlení, ale nedosáhnete na hypotéku? A pomůže vám ji získat zmírnění pravidel od ČNB? Jak financovat nákup nemovitosti?

Jak a kdy vám může pronajimatel zvýšit nájem?

Pronajímatel po vás chce vyšší nájemné? Zvyšuje vám nájem každý rok? Přečtěte si, o kolik a kdy má právo vám zvýšit nájem.

Jak se může pronajimatel chránit proti prodělání a neplatičům

Chcete pronajímat byt, ale bojíte se nesolidních nájemníků? Jak se nejlépe ochránit proti neplatičům nájmu? Co zanést do nájemní smlouvy?

Jak by měl pronajimatel nastavit výši nájemného

Máte volný byt a přemýšlíte, že ho budete pronajímat? Podle čeho byste měli stanovit výši nájemného? A proč se nevyplatí stanovit hodně vysoké?

Hypotéka, stavební povolení anebo daň z nabytí u mobilních domů? Zeptali jsme se odborníka

Chcete si pořídit mobilní dům a nevíte, zda jej lze financovat hypotékou? A budete potřebovat stavební povolení? A co daň z nemovitosti? Platí se?

Kdo hradí opravy v pronájmu: nájemce, nebo majitel?

Pronajímatel po vás chce, abyste v bytě zaplatili opravu něčeho, co jste nerozbili? Kdo vlastně hradí drobné opravy v nájmu a co do nich spadá?

Poplatek za vklad do katastru nemovitostí se zdraží od 1. ledna o 100 %

Poplatek za vklad do katastru nemovitostí bude od roku 2020 zvýšen dvojnásobně. Kolik vás bude vklad stát? A proč se

Co je dobré vědět o vratné jistotě u pronájmu?

Jak na vratnou jistotu (dříve kauci) u nájmu nahlíží zákon? Kolik po vás pronajimatel může maximálně požadovat? A co je dobré vědět?

Cihla versus pórobeton? Výhody a nevýhody

Váháte mezi použitím cihly či pórobetonu na vaši stavbu? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? A které řešení je pro vás to nejvhodnější?

Můžete mít trvalý pobyt v nájmu?

Jste v nájmu a máte v něm trvalé bydliště? Nemáte? Pronajímatel to zakázal? Vězte, že zákon mu takové jednání nedovoluje. K trvalému pobytu vám postačí oprávnění k užívání bytu.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu