Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Účty a spoření

Rakouská Raiffeisen Bank zvýšila čtvrtletní zisk o 29 procent

Vídeň 14. listopadu (ČTK) - Rakouská bankovní skupina Raiffeisen Bank International (RBI) ve třetím čtvrtletí zvýšila čistý zisk o 29 procent na 417 milionů eur. K růstu přispělo zlepšení podnikání v Rusku a České republice a také pokračující pokles nákladů na rizikové úvěry, informovala dnes banka.

Raiffeisenbank stoupl čistý zisk o osm procent na 2,68 mld. Kč

Praha 14. listopadu (ČTK) - Raiffeisenbank za tři čtvrtletí 2018 stoupl čistý zisk meziročně o 7,8 procenta na 2,68 miliardy korun. Celková aktiva banky klesla o 0,6 procenta na 354 miliard Kč v důsledku nižšího zůstatku přebytečné likvidity uložené v centrální bance. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.

Fio banka letos znásobila čistý zisk na 745 milionů Kč

Praha 13. listopadu (ČTK) - Fio banka vykázala za letošní tři čtvrtletí hrubý zisk 745 milionů korun, o rok dříve to bylo 236 milionů korun. Bilanční suma banky stoupla na 130 miliard korun. Výsledky dnes oznámil na tiskové konferenci obchodní ředitel banky Jan Bláha. Pokud podle něj nenastane do konce roku nějaká negativní událost, dosáhne za celý rok zisk miliardu korun.

Jak vybrat vhodný podnikatelský účet?

Rozhodli jste pro podnikání a přemýšlíte o založení podnikatelského účtu? Podle čeho byste měli vybírat? A jaký účet pro vás bude tou nejlepší volbou?

6 tipů, jak vybrat stavební spoření pro děti a bez poplatků

Stavební spoření je díky státní podpoře stále pro mnoho lidí atraktivní. Jak si jej nastavit, aby bylo co nejvýhodnější pro vás a vaše děti? A na které poplatky si dát pozor?

Rusnok. Bez zákonné pravomoci omezit hypotéky nebude trh férový

Praha 9. listopadu (ČTK) - Bez zákonné pravomoci České národní banky určovat parametry úvěrů na bydlení nebudou na finančním trhu v ČR rovné podmínky. V budoucnu totiž mohou hypotéky poskytovat v mnohem větší míře nebankovní nebo zahraniční instituce, uvedl na dnešní konferenci UniCredit Bank guvernér ČNB Jiří Rusnok.

Zisk italské UniCredit stlačil dolů odpis v turecké divizi

Milán 8. listopadu (ČTK) - Italské bankovní skupině UniCredit, která působí i v České republice, výrazně snížil hospodářský výsledek odpis v její turecké divizi. Čistý zisk tak činil ve třetím čtvrtletí 29 milionů eur (750 milionů Kč), meziročně se tedy snížil o 99 procent. Největší italská banka dnes uvedla, že byla nucena zvýšit rezervy, aby měla dostatek prostředků na pokrytí případného vypořádání obvinění ze strany Spojených států, že v minulosti narušila americké protiíránské sankce.

Komerční bance za tři čtvrtletí klesl zisk o 2,4 pct na 11 mld.Kč

Praha 8. listopadu (ČTK) - Komerční bance za tři čtvrtletí letošního roku klesl čistý zisk meziročně o 2,4 procenta na 11 miliard korun. Bez započtení jednorázových položek, kam patří letošní vytvoření restrukturalizační rezervy nebo loňský prodej budovy centrály, se ale zvýšil o 6,1 procenta. Provozní výnosy stouply o 2,6 procenta na 23,7 miliardy korun. Konsolidované hospodářské výsledky dnes banka poskytla ČTK.

Komerční banka dnes zveřejní výsledky za tři čtvrtletí

Praha 8. listopadu (ČTK) - Komerční banka dnes zveřejní hospodářské výsledky za tři čtvrtletí 2018. Ve stejném období loni vydělala 11,2 miliardy Kč.

Moneta za tři čtvrtletí zvýšila zisk o 7,8 pct na 3,4 miliardy Kč

Praha 7. listopadu (ČTK) - Moneta Money Bank za tři čtvrtletí letošního roku zvýšila čistý zisk meziročně o 7,8 procenta na 3,36 miliardy korun. Provozní výnosy ale klesly o tři procenta na 7,5 miliardy Kč. Bance nadále rostl objem poskytnutých úvěrů, výsledky vylepšil také odprodej špatných úvěrů. Konsolidované výsledky dnes Moneta oznámila ČTK v tiskové zprávě. Na jejich základě zvýšila odhad celoročního čistého zisku na 4,1 miliardy korun, tedy o 400 milionů více proti předchozímu odhadu.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkyPůjčka bez doložení příjmuSlovenská verze webu
Zavřít reklamu