Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Kde mi půjčí je na prodej!

Zajímáte se o půjčky, jste poskytovatel, nebo chcete jen rozšířit své portfolio? Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli prodat inzertní portál kde-mi-pujci.cz.

Co je kde-mi-pujci.cz

Kde-mi-pujci.cz je hojně navštěvovaný, automatizovaný inzertní portál sloužící pro žadetele a poskytovatele půjček. Portál obsahuje jednoduchou administraci pro správu inzerátů a uživatelů. Portál je vprovozu od Dubna 2018. K dnešnímu dni evidujeme 10 555 vložených inzerátů. 7456 nabídek půjček a 3099 poptávek. Celkově bylo odesláno 50 863 kontaktních formulářů
Jedná se o inzeráty vložené, aktivované a zobrazené na portále. SPAM je automaticky exkludovám a jsou povoleny pouze inzeráty vložené z územi ČR.

Co se týče marketingu, byl projekt bez jakýchkoliv investic, neběží a nikdy neběžely žádné PPC kampaně, SEO kampaně, reklamní články, nic.

Google analytics
Měsíčně web navštíví cca 7,5 tis uživatelů při 18tis návštěvách. Míra okamžitého opuštění je 7,85% a čas strávený na stránce cca 6min. Více dat můžeme dodat na vyžádání.

Jak portál vydělává a kolik vydělal?

Primárně web vydělával pomocí reklam. Postupem času nám ale byly nabízeny spolupráce formou affiliate programů, nebo poplatkem za umístění v sekci "Ověření poskytovatelé". Více detailů a čísla Vám poskytneme na vyžádání.

Co je součástí prodeje

Součástí prodeje je inzertní portál kde-mi-pujci.cz včetně zdrojového kódů, všech grafickým prvků a samozřejmě databáze. Součástí prodeje je doména kde-mi-pujci.cz a přídružené domény s obsahem:
kdemipujci.eu
nebankovnipujckarychle.cz
pujcka-bezdolozeniprijmu.cz

Součástí prodeje je dále Slovenská verze portálu www.kdemipozicia.sk včetně domény.

Samozřejmostí je převod webu pod Váš hosting a případné úpravy aplikace pro vaše potřeby.

Proč chceme aplikaci prodat?

Jak již bylo zmíněno výše, na web nebylo od poloviny loňského roku šáhnuto a je to takový náš samorost. Věříme, že při správné správě a propagaci může být web užitečný a může růst, ale na to nám schází čas.

Máte li o aplikaci zájem, neváhejte nás kontaktovat na info@kde-mi-pujci.cz!

info@kde-mi-pujci.cz

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu