Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Nebankovní půjčka s ručením nemovitostí

Nepotřebujete žádné ručitele, při žádosti o nebankovní půjčku ručíte pouze zástavním právem nemovitosti. Majitelem nemovitosti po celou dobu splácení půjčky jste pouze vy. Nevlastníte-li byt (i družstevní byt), rodinný dům, chatu či pozemek, můžete ručit nemovitostí třetí osoby, která dá pouze povolení zástavě. Půjčit si můžete až do výše 60% hodnoty zastavované nemovitosti. Roční úroková sazba od 4,9% a však max. 8,9% (p.a.). Splatnost půjčky si můžete vybrat dle vlastních potřeb a to až do 20 let. Neplatíte žádné poplatky předem. Neprokazujete příjem, nenahlížíme do bankovních a nebankovních registrů. Férové a rychlé vyřízení žádosti o nebankovní půjčku. Nepodepisujete žádnou směnku, rozhodčí doložku ani notářský zápis. Nebankovní půjčku s ručením nemovitostí můžete kdykoliv předčasně doplatit. Možnost mimořádných splátek, ale také i odkladu splátek.

Kontakt

Autor:
Milena Stašáková
Telefon:
724 824 735
Nabídka
Celá ČR
Nebankovní půjčky
Vlozeno: 5.12.2016

Rychlý kontakt inzerenta

Je zakázáno posílat hromadné zprávy. Zpráva musí být určena konkrétnímu žadateli/poskytovateli.
POZOR! Množí se nám upozornění na podvodné jednání poskytovatelů půjček. Velmi důkladně uvažte, komu pošlete poplatek předem, nebo komu poskytnete své soukromé údaje. Bohužel není v našich silách kontrolovat poctivost inzerentů.
Odesláním Všechny položky označené * jsou povinné!
Odeslat

Odstranění inzerátu:

Jste majitelem inzerátu a nadále si jej nepřejete zveřejňovat na našem portále?

Odstranit
Zadaný email se neshoduje s emailem majitele!

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu