Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Sháním půjčku

Dobrý den, ocitla jsem se v tíživé situaci, kdy potřebuji nutně něco zaplatit, ale bohužel mi nikde nepůjčí. Potřebovala bych alespoň 350 000Kč. Už právě něco splácím, chtěla jsem konsolidovat, ale všude mi to zamítli (přitom po splatnosti nikde nejsem). Tak bych ráda stavající závazky tímto uhradila + bych zaplatila to, co teď zaplatit musím. Jsem slušná, pracující žena se smlouvou na neurčito + mám ještě i brigádu. Se splácením vůbec není problém, klidně můžem i sepsat smlouvu. Předem děkuji za odpověď.

Kontakt

Autor:
Petra Š.
Telefon:
736213286
Nabídka
Celá ČR
Půjčka od soukromých osob
Vlozeno: 12.10.2021

Rychlý kontakt inzerenta

Je zakázáno posílat hromadné zprávy. Zpráva musí být určena konkrétnímu žadateli/poskytovateli.
POZOR! Množí se nám upozornění na podvodné jednání poskytovatelů půjček. Velmi důkladně uvažte, komu pošlete poplatek předem, nebo komu poskytnete své soukromé údaje. Bohužel není v našich silách kontrolovat poctivost inzerentů.
Odesláním Všechny položky označené * jsou povinné!
banner 300x600
Odeslat

Odstranění inzerátu:

Jste majitelem inzerátu a nadále si jej nepřejete zveřejňovat na našem portále?

Odstranit
Zadaný email se neshoduje s emailem majitele!

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu