Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Sháním vysokou půjčku

Hledám půjčku od soukromníka, za výhodných/splnitelných podmínek. Půjčka na směnku,smlouvu. Jedná se o celou rodinu se 3 členy,kdy jsme všichni 3 v registrech a tak nemáme šanci získat úvěr oficiální cestou. Z toho 2 s pravidelným příjmem, není problém doložit a ten 1 pár dní bez práce a aktuálně si hledající novou,takže brzo s příjmem. Částku potřebuji na umoření všech půjček,úvěrů a dluhů na celé 3 členy rodiny a začít splácet 1 zátěž a začít od znova, s čistým stolem. Částka pro zaplacení všeho: 1 100 000 Kč. Částka pro zaplacení alespoň toho,co hoří aktuálně nejvíce (dluh na družstvu-hrozící vystěhování a skončení na ulici, dluh u Hello bank -hrozící exekuce) - 550 000 Kč. Zbytek by se případně splácel dál,tak jako doteď. PROSÍM, JE TADY NĚKDO,KDO OPRAVDU MŮŽE A DOKÁŽE POMOCI? ŽÁDNÍ PODVODNÍCI. POTŘEBUJI dostat do života poslední šanci. Prosím. Vše by se pravidelně splácelo, při nějaké rozumné splátce,rozložené na rozumnou dobu. Nemáme čím ručit,co zastavit, nic nevlastníme.

Kontakt

Autor:
Michal Hut
Telefon:
Poptávka
Zlínský kraj
Půjčka od soukromých osob
Vlozeno: 1.12.2019

Rychlý kontakt inzerenta

Je zakázáno posílat hromadné zprávy. Zpráva musí být určena konkrétnímu žadateli/poskytovateli.
POZOR! Množí se nám upozornění na podvodné jednání poskytovatelů půjček. Velmi důkladně uvažte, komu pošlete poplatek předem, nebo komu poskytnete své soukromé údaje. Bohužel není v našich silách kontrolovat poctivost inzerentů.
Odesláním Všechny položky označené * jsou povinné!
Odeslat

Odstranění inzerátu:

Jste majitelem inzerátu a nadále si jej nepřejete zveřejňovat na našem portále?

Odstranit
Zadaný email se neshoduje s emailem majitele!

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu