Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

Bez imunity nepřežijeme, proto si ji hýčkejme

Jestliže jsme nemocní, máme nejspíš oslabenou imunitu, slyšíme často. Co se ale vlastně stalo? A můžeme jen za to my sami?

Nízké příjmy = vyšší zdravotní pojištění? Jak to?

Efektivní sazba daně z příjmu fyzických osob je v Česku mírně progresivní, u zdravotního pojištění však nikoliv. Proč platí efektivně nejvíce na zdravotním pojištění lidé s nízkými příjmy?

Jak předčasně vypovědět pojistnou smlouvu?

Nejste spokojeni s pojištěním? Říkáte si, že byste rádi vypověděli pojistnou smlouvu, ale bojíte se vysokých sankcí za předčasné zrušení? Jaké jsou vaše možnosti? A co si ohlídat?

Pojištěné škody po bouři Fabienne se blíží 100 milionů Kč

Praha 25. září (ČTK) - Odhady škod, které způsobila klientům pojišťoven v neděli večer a v pondělí bouře Fabienne, se blíží stovce milionů korun. Vyplývá to za ankety ČTK mezi největšími pojišťovnami. Jde o poškozené střechy, okna, komíny, případně další majetek poškozený pádem stromu. Nejvíce případů je ze středních Čech. Škody nebudou zdaleka tak vysoké, jako ty způsobeném před rokem orkánem Herwart. Po něm pojišťovny odhadly škody na 1,45 miliardy Kč.

Pojišťovny odhadují škody z bouře Fabienne na desítky milionů Kč

Praha 24. září (ČTK) - Bouře Fabienne, která se v neděli večer a v noci na dnešek přehnala přes Česko, způsobila klientům pojišťoven tisíce škod za desítky milionů Kč. Vyplývá to z prvních odhadů největších tuzemských pojišťoven. Většinou jde o poškozené střechy, okna, fasády, často také majetek poškozený pádem stromu.

S čím při změně zdravotní pojišťovny nepočítejte?

Jednou za rok lze změnit zdravotní pojišťovnu. Jednotlivé zdravotní pojišťovny nabízí svým klientům různé benefity či dostupnost. Čeho však nelze změnou zdravotní pojišťovny docílit?

Nechodíte na preventivní prohlídky? Pojišťovna vám může udělit pokutu

Víte, že byste se měli co nejdříve podrobit preventivní prohlídce, ale už teď máte jasno v tom, že se vlastně vůbec nedostavíte? I když je to otrava, děláte chybu. Za nedocházení vám hrozí pokuta. Kolik vás to tedy bude stát?

Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku

Pokud chcete od 1. ledna 2019 změnit zdravotní pojišťovnu, tak máte na provedení změny ještě pár posledních dnů. Přihlášku musí totiž vaše nová zdravotní pojišťovna dostat do konce září, tři měsíce před platností změny. Jaké jsou další povinnosti, které máte při změně zdravotní pojišťovny?

Pojišťovny zdražují povinné ručení, hlavně rizikovým řidičům

Praha 30. srpna (ČTK) - Pojišťovny letos zdražily povinné ručení, a to zejména rizikovým klientům. Důvodem je, že škody v pojištění odpovědnosti za provoz vozidla rostou. Vyplývá to z ankety ČTK. Rostou podle nich hlavně ceny oprav vozidel. Sazby pojišťovny příliš nezvedly klientům, kteří jezdí bez nehod. Pojišťovny se snaží o to, aby cena výrazněji odrážela to, jak řidič skutečně jezdí.

Pojišťovna VIG v pololetí zvýšila zisk o 5,5 procenta

Vídeň 28. srpna (ČTK) - Rakouská pojišťovna Vienna Insurance Group (VIG) v prvním pololetí zvýšila zisk před zdaněním o 5,5 procenta na 232,7 milionu eur (šest miliard Kč), a to navzdory odpisům v Rumunsku. Hlavní podíl na růstu zisku měly divize v České republice, Maďarsku a Srbsku, uvedla dnes firma. V Česku zisk před zdaněním vzrostl o 10,8 procenta na 84,9 milionu eur (2,2 miliardy Kč).

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNJak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu