Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

Škody po orkánu Herwart vyčíslily pojišťovny na 1,444 mld. Kč

Praha 12. prosince (ČTK) - Škody vzniklé v souvislosti s následky orkánu Herwart, který se územím ČR prohnal loni 29. října, se ustálily na 1,444 miliardy Kč. Z celkového počtu 50.133 pojistných událostí pojišťovny vyřídily 46.627 případů, tedy 93 procent celkového počtu. Vyplývá to z aktuálních statistik České asociace pojišťoven. V žebříčku pojištěných následků větrných smrští se tak Herwart umístil na druhém místě po nejničivějším orkánu Kyrill z roku 2007 a před větrnou bouří Emma.

5 příkladů, kdy zaplatíte v roce 2019 více na sociálním nebo zdravotním pojištění

Sazby sociálního pojištění a zdravotního pojištění se pro rok 2019 nezvýšily, přesto někteří lidé zaplatí na některém z povinného pojištění více než v roce 2018. Kdo? Podívejme se na pět praktických příkladů.

Jak na OBZP, aneb jak si sám platit zdravotní pojištění?

Pokud nemáte momentálně dost sil nebo chuti do další výdělečné aktivity, nabízí vám systém veřejného zdravotního pojištění jako řešení kategorii osob bez zdanitelných příjmů.

V čele ČSOB Pojišťovny vystřídá Vladimíra Bezděka Jiří Střelický

Praha 15. listopadu (ČTK) - Člen představenstva ČSOB Pojišťovny Jiří Střelický (43), který je zodpovědný za řízení divize životního a neživotního pojištění, se od 1. prosince 2018 stane generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti. Ve funkci vystřídá Vladimíra Bezděka, který se rozhodl skupinu ČSOB opustit. Pojišťovna to dnes sdělila ČTK. Rozhodnutí ještě podléhá schválení České národní banky.

10 příkladů, kdy vám může vzniknout dluh na zdravotním pojištění

Zdravotní pojištění je povinnou daní a za každý den prodlení s platbou zdravotního pojištění je zdravotními pojišťovnami předepsáno penále. Podívejme se na vybraných deset praktických situací.

Největší evropská pojišťovna Allianz zvýšila zisk o 24 procent

Frankfurt 9. listopadu (ČTK) - Největší evropská pojišťovna Allianz zvýšila ve třetím čtvrtletí čistý zisk meziročně o 24 procent na 1,94 miliardy eur (zhruba 50 miliard Kč). Německá firma, která působí i v České republice, to uvedla v dnešní výsledkové zprávě.

5 věcí, které se podceňují při pojištění nemovitosti a domácnosti

Máte pojištěný byt či dům a navíc i domácnost? Děláte moc dobře. Otázkou už jen zůstává, zdali jsou vaše pojistné smlouvy nastaveny tak, abyste z nich v případě pojistné události těžili. Ukážeme vám hned několik věcí, které se velice často podceňují a berou na lehkou váhu.

Alzheimer a Parkinson nezávisí na věku (2)

Včera jste si mohli přečíst první díl rozhovoru o Alzheimerově a Parkinsonově nemoci. Současná medicína je zatím nedokáže léčit, přitom to ale nejsou jen nemoci pro staré. 

Kdo a jak si platí zdravotní pojištění

Zdravotní pojištění je povinné a díky němu máme bezplatný přístup ke zdravotní péči. Víte, kdy si musíte zdravotní pojištění platit sami a jak se takové zdravotní pojištění platí?

Jak se liší výpočet zdravotního pojištění u OSVČ?

Sazba zdravotního pojištění je pro všechny OSVČ stejná, přesto je v praxi výpočet ročního zdravotního pojištění odlišný. V praktických příkladech si vypočítáme zdravotní pojištění v různých životních situacích.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu