POZOR: Kde-mi-pujci.cz je na prodej!!!
Více informací!
Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

LPG centrum Karlovy Vary

Dobrý den Provozuji servis na montáže,opravy a revize lpg systémů do osobních vozidel. A to jak sekvenční tak přímé vstřikování paliva a teť nově i dieselgas. Ale naše prostory už nejsou vhodné a také chybí nejaké vybavení. Dále se chci rozšířit o obchod s náhradními díly na LPG a posunout to celé na profesionální úroveň. Mám oficiální povolení k přestavbám a také k provádění odborného školení co se montáže týče. Touto cestou hledám investora,který by mi poskytl úvěr na realizaci tohoto projektu a to ve výši 1 000 000 korun českých za podmínek že splatím do pěti let částku. 1 800 000 korun v pravidelných splátkách ve výši 30 000korun měsíčně.

Kontakt

Autor:
Tomáš Nehasil
Telefon:
605278883
Poptávka
Celá ČR
Půjčka od soukromých osob
Vlozeno: 11.7.2021

Rychlý kontakt inzerenta

Je zakázáno posílat hromadné zprávy. Zpráva musí být určena konkrétnímu žadateli/poskytovateli.
POZOR! Množí se nám upozornění na podvodné jednání poskytovatelů půjček. Velmi důkladně uvažte, komu pošlete poplatek předem, nebo komu poskytnete své soukromé údaje. Bohužel není v našich silách kontrolovat poctivost inzerentů.
Odesláním Všechny položky označené * jsou povinné!
Odeslat

Odstranění inzerátu:

Jste majitelem inzerátu a nadále si jej nepřejete zveřejňovat na našem portále?

Odstranit
Zadaný email se neshoduje s emailem majitele!

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu