Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Aktuality - půjčky

Lesk a bída reverzních hypoték

Píšeme na Hypoindex.cz: Reverzní, zpětná či seniorská hypotéka? V realitě nutně nákladná a složitá půjčka, kde se půjčující může stát i obětí podvodu. Poraďte se. Dvakrát měřte a jednou řežte. Připomeňte si rizika. Nečekejte zázraky, nic není zadarmo. Produkt není pro každého. Zda je zpětná hypotéka vhodným či optimálním řešením, záleží na individuální situaci. Chce se […] The post Lesk a bída reverzních hypoték appeared first on Investujeme.cz.

Ranní interview

Uvést nepravdivé údaje v žádosti o půjčku nemusí být vždy úvěrový podvod, konstatoval Okresní soud v Olomouci v případu ženy, která nebyla schopná splácet úvěr. Žalobu na ni podala firma Tommi Stachi, která ale podle soudu úmyslně ignorovala tíživou finanční situaci své budoucí klientky a půjčila jí na příliš vysoký úrok. Firmy se podáním trestního oznámení snaží neplatící klienty odstrašit, ale soud může vyhodnotit každý jednotlivý případ úplně jinak, říká David Šmejkal.

Lesk a bída reverzních hypoték

Reverzní, zpětná či seniorská hypotéka? V realitě nutně nákladná a složitá půjčka, kde se půjčující může stát i obětí podvodu. Poraďte se. Dvakrát měřte a jednou řežte. Připomeňte si rizika. Nečekejte zázraky, nic není zadarmo. Produkt není pro každého. Zda je zpětná hypotéka vhodným či optimálním řešením, záleží na individuální situaci. Chce se to ptát, zda číst více... The post Lesk a bída reverzních hypoték appeared first on Hypoindex.cz.

Čína uvolní téměř dva biliony korun na výhodné půjčky malým firmám. Podníkům chybí na výplaty i běžný provoz

Epidemie koronaviru ochromila čínskou ekonomiku, podle nominální hodnoty HDP druhou největší na světě. Desítky uzavřených velkoměst, drasticky omezená doprava a miliony lidí v povinné domácí karanténě místo v práci způsobily obrovské výpadky ve...

Čínským firmám docházejí peníze. Milionům malých podniků hrozí kolaps

Čínské firmy se kvůli epidemii nového typu koronaviru potýkají s nedostatkem peněz na mzdy a na platby faktur od dodavatelů. Peking vyzval banky, aby jim poskytovaly více půjček. Miliony malých a středních podniků v Číně však podle průzkumu stojí na pokraji kolapsu, píše BBC. Další články k tématu:Trhy se bojí pandemie koronaviru. Akcie padají, cena zlata láme rekordyJen do Číny a zpět. Koronavirus probudil zájem o soukromá letadlaČína křísí ekonomiku dušenou koronavirem. Snižuje úroky a pumpuje biliony

Čínské firmy trápí nedostatek peněz na mzdy a platby faktur

Čínské firmy se kvůli epidemii nového typu koronaviru potýkají s nedostatkem peněz na mzdy a na platby faktur od dodavatelů. Peking sice vyzval banky, aby poskytovaly více půjček, miliony malých a středních podniků v Číně ale podle průzkumu stojí na pokraji kolapsu. Píše o tom dnes server BBC.

BBC: Čínské firmy trápí nedostatek peněz na mzdy a platby faktur

Čínské firmy se kvůli epidemii nového typu koronaviru potýkají s nedostatkem peněz na mzdy a na platby faktur od dodavatelů. Peking sice vyzval banky, aby poskytovaly více půjček, miliony malých a středních podniků v Číně ale podle průzkumu stojí na pokraji kolapsu.

Potřebujete peníze ihned? Vyzkoušejte rychlou online půjčku

Rychlou půjčku charakterizuje velmi stručná online žádost, kdy se dočkáte téměř okamžitě

Vlastimil Hrabal z Oriente: Jak Filipínci vykoupili všechna kuřata v Manile aneb učíme Asiaty finanční odpovědnosti

Půjčku „pro lidi“ nabízí kdekdo. Ale produkt opravdu šitý na míru lidem musí odpovídat infrastruktuře a vyspělosti jejich země. Půjčky, a finanční servis jako takový vůbec, jsou v různých zemích vnímány rozličně. V Asii, největším trhu světa, si tuto logiku osvojil fintechový startup Oriente a s pomocí umělé inteligence a Příspěvek Vlastimil Hrabal z Oriente: Jak Filipínci vykoupili všechna kuřata v Manile aneb učíme Asiaty finanční odpovědnosti pochází z CzechCrunch

Zvýšení úrokových sazeb: Je-li upečena inflace, musí se sníst (NÁZOR)

[8 minut čtení] Inflace se jen tak nezbavíme. ČNB tak bude bankám nově platit za jejich vklady krapet lepší úrok. Zvýší banky i úročení účtů? Zdraží hypotéky? Bude se za půjčky platit více? Když ústřední banka pohne úrokovými sazbami, vyvstává nejedna otázka. Z pohledu úročení úspor občanů se zvýšení vkladových úroků dočkáme jen stěží. Konzervativní uložení masy peněz na běžných účtech ze zvyku banky nemotivuje, aby si ukrojily ze svých zisků. Kde by to mohlo zamíchat kartami, jsou hypoteční úvěry. Jde ale o to, jak s tím zamíchá konkurence mezi bankami.

Home Credit poskytl 27,25 mil. bezhotovostních půjček

Home Credit v roce 2019 poskytl 27 253 646 půjček. Vyplývá to z dat skupiny očištěných o hotovostní úvěry. Zákazníci prostřednictvím spotřebitelského úvěru nejčastěji financovali nákup mobilního telefonu (19,39 mil. půjček). Vedle toho meziročně nejvíce posílil zájem o získaní prostředků na sport, fitness a další produkty zdravotní péče (+261 %) nebo o vzdělávání (+135 %). The post Home Credit poskytl 27,25 mil. bezhotovostních půjček appeared first on Poradci-sobě.cz.

První slečna Kate Zemanová: Kvůli půjčce a drahotě v Anglii šla k burleskám!

Prezidenstká dcera Kateřina Zemanová (26) studuje v Londýně na nejprestižnější výzkumné univerzitě na světě, kterou jí dle jejích slov neplatí rodiče. Na studium si vzala půjčku, kterou splácí z peněz vydělaných v různých zaměstnáních.

Odloženka není půjčka. Spotřebitelé často tápou, i kvůli dvojímu názvosloví

Odložená platba bývá považována za způsob platby budoucnosti. V současnosti roste nejrychleji ze všech platebních možností – například jen prostřednictvím Mall Pay lidé o letošních Vánocích nakoupili zboží za několik desítek milionů. Růst její popularity však provází celá řada mýtů, neznalost principu služby ze strany spotřebitelů a také zmatky kolem názvosloví. Odložená platba, která se v české e-commerce běžné […]

Odložená platba v e-shopu není půjčka anebo Zmatek kvůli dvojímu názvosloví

Odložená platba bývá považována za způsob platby budoucnosti. V současnosti roste nejrychleji ze všech platebních možností – například jen pomocí MALL Pay lidé o letošních Vánocích nakoupili zboží za několik desítek milionů.

Co očekávat od půjčky ihned na účet či na ruku? Komu se vyplatí?

Každý se někdy dostane do situace, že potřebuje okamžitě finanční prostředky, které momentálně nemá na svém účtu k dispozici. Půjčovat si od přátel či rodiny nechceme a čekat, než banka prověří všechny naše dokumenty, jednoduše nemůžeme.

Polovina mladých splácí dvě i tři půjčky

Žít na dluh si zvyká stále více mladých lidí. Jak totiž ukázal průzkum agentury STEM/MARK pro společnost Kruk, polovina mladých Čechů ve věku 18 až 22 let splácí dokonce dvě nebo tři půjčky najednou. Nejčastěji si půjčují v bance nebo od rodičů, řada z nich se ale obrací i na nebankovní společnosti či kamarády.

Francouzský finanční průmysl "půjčuje firmám spojeným s odlesňováním"

Francouzské banky poskytly půjčky a úvěry ve výši takřka dvou miliard eur agrobyznysu zapojenému do odlesňování, navzdory zákonu, který firmám zakazuje financovat poškozování životního prostředí.

Třetina studentů má více než jednu půjčku

Nějakou půjčku mají nejčastěji lidé ve věku 27 až 30 let s příjmem nad 20 tisíc. Mladí si nejčastěji půjčují na bydlení nebo auto. Každý desátý si ale půjčil na splácení dalších závazků. Polovina Čechů ve věku 18 až 22 let má dvě nebo i tři půjčky. Tato čísla ukázal průzkum společnosti Kruk.

Výběr z médií: častější půjčky v eurech, problematické vyšetření prsu termografií a drahá chřipka

Ve čtvrtečních novinách se dočtete, že české firmy si stále více půjčují v eurech, píše deník E15. Deník N informuje o problematickém vyšetření prsu termografií. A podle týdeníku Ekonom stojí chřipka český stát a domácnosti každý rok miliardy korun. Více se dozvíte ve výběru z médií, který sestavil Radiožurnál.

Leasingové společnosti loni poskytly půjčky za 132,21 miliard korun

Česká leasingová a finanční asociace, která sdružuje 44 tuzemských leasingových společností, loni poskytla firmám či domácnostem prostřednictvím leasingu a úvěrů 132,21 miliardy korun. Dalších 25,36 miliardy získali podnikatelé na financování...

Skoro polovina mladých do 30 let má půjčku

Nějaký druh úvěru má v současnosti 51 % mladých lidí ve věku 18 až 30 let. O něco více se zadlužují muži (54 %) než ženy (51 %). Nejčastěji mají mladí Češi v úvěr ve věku 27 až 30 let (76 %) a podobně často si půjčují zaměstnanci, podnikatelé...

EKONOMIKA: Bajka ze života eurozóny

V malém, dejme tomu portugalském, městečku se lidem vede hodně špatně. Všichni mají dluhy a žijí z půjček. A do téhle mizérie jednoho dne zavítá německý turista a jde do jediného místního hotelu.

Musíme se zbavit závislosti na dotacích a naučit se čerpat unijní půjčky, shodují se čeští odborníci

Bohatnoucí Česko se musí připravit na to, že do něj z Evropské unie poteče stále méně peněz. Zatímco v současném programovém období může čerpat až 625 miliard korun, v tom příštím bychom podle aktuálního návrhu mohli mít k dispozici zhruba 512...

Každý druhý mladý Čech má dluhy, tvrdí průzkum. Splácí bydlení i půjčky

Přes polovina dospělých mladších třiceti let splácí alespoň jednu půjčku. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK. Nejčastěji si půjčují Češi těsně před třicítkou, a to na bydlení nebo nákup auta. Dlužníci na opačné straně spektra, těsně po dosažení dospělosti, si naopak půjčují hlavně na splácení dalších dluhů.Další články k tématu:Češi se učí splácet dluhy včas. Opozdilců a úvěrů po splatnosti je méněDluhy se musí platit, i když soud zruší exekuci, varují exekutořiZa dluh utratí stát příští rok méně, mohou za to nízké splátky dluhopisůStátní dluhy znovu vzrostly. Každý Čech dluží v průměru 158 tisíc korun

Kde naleznete nejvýhodnější půjčku na auto, třeba i bez registru?

V Česku se ročně prodá téměř 200 000 vozů, přičemž velkou část z nich tvoří nákupy, které nejsou financovány z kapes kupujících. Klasickou možností je leasing, bankovní autopůjčka a v poslední době se čím dál větší popularitě těší i nebankovní půjčky na auto. Máte-li dostateční příjem, a čisté registry dlužníků, poměrně snadno si půjčku na auto zřídíte v bance. Pokud nepatříte k těmto šťastlivcům, pak přichází na scénu právě nebankovní poskytovatelé, kteří nabízejí i autopůjčky bez registru.

Koupit auto přes (ne)bankovní půjčku?

V Česku se ročně prodá téměř 200 000 vozů, přičemž velkou část z nich tvoří nákupy, které nejsou financovány z kapes kupujících. Klasickou možností je leasing, bankovní autopůjčka a v poslední době se čím dál větší popularitě těší i nebankovní půjčky na auto. Máte-li dostateční příjem, a čisté registry dlužníků, poměrně snadno si půjčku na auto zřídíte v bance. Pokud nepatříte k těmto šťastlivcům, pak přichází na scénu právě nebankovní poskytovatelé, kteří nabízejí i autopůjčky bez registru.

Půjčky na bydlení podraží. Centrální banka zvýšila úrokové sazby

Česká národní banka ve čtvrtek po několika měsících zvedla úrokové sazby. Základní sazba stoupla o 0,25 procentního bodu na 2,25 procenta. Je to první zvýšení od loňského května.Další články k tématu:ČNB nadále šlape na levné úvěry a hypotéky. Opět zvýšila úrokové sazbyÚrokové sazby u hypoték se stabilizují, zájem o hypoteční úvěry opadá

Petr Robejšek: Bajka ze života eurozóny

V malém, dejme tomu portugalském, městečku se lidem vede hodně špatně. Všichni mají dluhy a žijí z půjček. A do téhle mizérie jednoho dne zavítá německý turista a jde do jediného místního hotelu. V recepci položí na pult 100 euro a řekne, že se napřed podívá, jestli se mu bude zamlouvat nějaký pokoj. Majitel hotelu mu dá všechny klíče a on jde nahoru.

Kontokorent: příliš drahá půjčka. Ale pomůže, když potřebujete rychle zaplatit

[4 minuty čtení] Stává se vám, že vaše výdaje občas převýší příjmy a koncem měsíce máte problém uhradit všechny své platby? Pak můžete využít služeb povoleného přečerpání účtu u vaší banky, neboli kontokorentu. Porovnali jsme jejich nabídky. Kontokorent neboli kontokorentní úvěr či povolené přečerpání účtu umožňuje čerpat peníze z účtu, i když na něm nemáte hotovost. Banka vám půjčí potřebné finanční prostředky a umožní vám jít do minusu. Na první pohled to vypadá, že kontokorent je bezpečnou a levnější formu půjčky oproti krátkodobým úvěrům s vysokými úroky, zdání ale často klame.

SFŽP: Kotlíkové půjčky pro dalších 122 obcí a auta na ekologický pohon pro 51 úřadů

Ministr životního prostředí Richard Brabec schválil finanční podporu ve výši 436 milionů korun více než dvěma stům projektů, které pomohou zlepšit kvalitu ovzduší a řešit následky klimatické změny. Největší část peněz pokryje žádosti o bezúročné půjčky na výměnu starých neekologických kotlů, které pro velký zájem ze strany obcí i občanů čekaly v zásobníku projektů. Miliony korun pošle rezort životního prostředí městům a obcím také na nákup ekologických vozidel, zajištění zdrojů pitné vody či na výzkum adaptačních technologií mírnících dopad klimatické změny.

Ztracené miliardy v Turecku nutí vládu zpřísnit půjčky exportérům. Vyšší částky bude kabinet schvalovat

Téměř 12 miliard korun půjčil stát na výstavbu elektrárny Adularya v severním Turecku. Projekt má ale od začátku problémy, elektrárna ani po deseti letech nestojí a politici řeší, jak ji co nejvýhodněji prodat, aby byla ztráta pro rozpočet co...

Fair Credit v loňském roce zvýšil objem prodaných půjček o pětinu

Společnost Fair Credit, přední poskytovatel nebankovních úvěrů, ukončil rok 2019 s objemem prodaných půjček ve výši bezmála miliardy korun.

Půjčka, nebo leasing? Tradiční dilema těch, kteří přemýšlejí o koupi auta

Chcete si pořídit nové auto? Co pro vás bude výhodnější: půjčka na nákup anebo finanční nebo operativní leasing? Jak to funguje? Máme srovnání.

Návrh KSČM zakázat reklamy na půjčky bude čelit zamítnutí

Návrh poslanců KSČM zakázat reklamy na finanční půjčky ve Sněmovně bude čelit návrhu na zamítnutí již v prvním čtení. Návrh vznesla Miroslava Němcová (ODS). Sněmovna začala předlohu projednávat, ale úvodní kolo debaty nedokončila. Pokračovat v něm bude zřejmě za dva týdny. Návrh poslanců KSČM počítá s tím že z televizních obrazovek, rozhlasového vysílání, z novin a časopisů i z internetu nebo z plakátů by […]

Dluh brněnské fakultní nemocnice vyřeší miliardová půjčka, pomůže i stát

Po půl roce už je jasné, jaké zásadní novinky pro pacienty připraví nový ředitel Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně Vlastimil Vajdák, některé už dokonce stihl uskutečnit. Vyjednal třeba miliardovou půjčku, aby splatil obří dluhy a vyhnul se dalším penále.Další články k tématu:Leštíme diamant, ale nemáme důstojné záchody, říká nový šéf nemocniceManažer i gentleman, oceňují Krause. Z čela nemocnice zamíří do politikyKomise rozhodla. Do čela brněnské nemocnice doporučila Vajdáka ze Zlína

Státní program půjček na bydlení mladým loni skončil fiaskem. Letos by to mohlo být lepší

Program půjček na bydlení mladým, který realizuje Státní fond rozvoje bydlení, skončil loni fiaskem. Ze sumy čítající takřka miliardu korun, která byla na podporu bydlení mladých do 36 let z veřejných peněz vyčleněna, fond loni vyhověl žádostem v jen zhruba polovičním objemu, konkrétně za 494 milionů korun. Zdroj

Ústečtí starostové dostali od ministra Brabce dotace na kotlíkové půjčky

Deset starostů měst a obcí v Ústeckém kraji si přímo od ministra životního prostředí Richarda Brabce dnes převzalo rozhodnutí o poskytnutí dotace na tzv. kotlíkové půjčky. Ty pomáhají ve třech strukturálně postižených krajích s financováním výměny starých neekologických kotlů těm domácnostem, které nemají našetřeno dostatek finančních prostředků na kofinancování nebo předfinancování výměny kotle.

Lukáš Kovanda: Státní program půjček na bydlení mladým loni skončil fiaskem. Letos by to mohlo být lepší

Program půjček na bydlení mladým, který realizuje Státní fond rozvoje bydlení, skončil loni fiaskem. Ze sumy čítající takřka miliardu korun, která byla na podporu bydlení mladých do 36 let z veřejných peněz vyčleněna, fond loni vyhověl žádostem v jen zhruba polovičním objemu, konkrétně za 494 milionů korun.

Nesmyslný a byrokratický. Projekt půjček na bydlení mladým neuspěl, zájem je mizivý

Lidé nemají o výhodné půjčky zájem. Analytici dlouhodobě upozorňují, že program je nekoncepční a zatížený byrokracií.

Kdo nabízí v roce 2020 nejvýhodnější půjčku? TOP5 bank, které vás nestáhnou z kůže

Finparáda pravidelně sestavuje žebříček nejlepších spotřebitelských úvěrů, jinak tomu nebylo ani v lednu. První tři místa zůstávají už nějaký ten pátek beze změn. Víte, kdo vám aktuálně půjčí nejvýhodněji?

Kocour jako oběť digitálních technologií v nové kampani MONETA Money Bank

MONETA Money Bank spouští kampaň na podporu půjček, v níž hlavní roli hraje opět kocour. Za novým konceptem stojí agentura Havas, která s ním loni zvítězila v tendru šesti agentur. Kampaň, která má kromě prodeje půjček podpořit i digitalizaci služeb a produktů MONETA Money Bank, přibližují kreativní ředitelé agentury Jakub Kolářík a Petr Čech: „Náš […]

Nejlepší spoření, účty, půjčky či investice. Známe Finanční produkty roku

Hledáte nejlepší bankovní účet, spoření, pojištění nebo třeba hypotéku? Inspiraci můžete najít ve výsledcích devátého ročníku soutěže Finanční produkt roku.

Pro čisté ovzduší: kotlíkové půjčky pro dalších 122 obcí a auta na ekologický pohon pro 51 úřadů

Ministr životního prostředí Richard Brabec schválil finanční podporu ve výši 436 milionů korun více než dvěma stům projektů, které pomohou zlepšit kvalitu ovzduší a řešit následky klimatické změny. Největší část peněz pokryje žádosti o bezúročné půjčky na výměnu starých neekologických kotlů, které pro velký zájem ze strany obcí i občanů čekaly v zásobníku projektů. Miliony korun pošle rezort životního prostředí městům a obcím také na nákup ekologických vozidel, zajištění zdrojů pitné vody či na výzkum adaptačních technologií mírnících dopad klimatické změny.

Moneta pokračuje v kampani s kocourem, podporuje půjčky

Kocour v nové kampani na podporu půjček a digitalizaci služeb Moneta Money Bank vystupuje jako oběť digitálních technologií.

Boeing získal důležitý souhlas k převzetí Embraeru i obří půjčku

Boeing může podle brazilských úřadů převzít výrobu komerčních letadel Embraer. Tamější antimonopolní úřad CADE rozhodl po dlouhém zkoumání, že nákup divize neohrozí situaci na trhu. Ve stejný den vyšlo současně najevo, že se Boeingu podařilo zajistit financování na pokrytí ztrát způsobených uzemněním letadel 737 MAX. Boeing souhlas úřadů oznámil v tiskové zprávě . Zbývá mu […] The post Boeing získal důležitý souhlas k převzetí Embraeru i obří půjčku appeared first on Zdopravy.cz.

Boeing si půjčí ještě víc, než se čekalo. Od bank získá 12 miliard dolarů

Americký výrobce letadel Boeing se noří do stále větších dluhů. Ty se jen za uplynulé čtvrtletí zvýšily o šest miliard dolarů. Společnost si u více než deseti bank v pondělí zajistila příslib půjčky v celkové hodnotě přes dvanáct miliard dolarů. Reaguje tak na finanční potíže, které přineslo uzemnění letounů 737 MAX.Další články k tématu:Velká chvíle pro Boeing přišla. Představuje širokotrupé letadlo 777XProblémové boeingy vzlétnou nejdřív v půlce letošního roku, hlásí firmaTrumpův nápad se uchytil, ke změně názvu Max už Boeing vyzývají i zákazníciBoeing přichází o další objednávky. Loni bylo storna více než zakázek

Pro čisté ovzduší: kotlíkové půjčky pro dalších 122 obcí a auta na ekologický pohon pro 51 úřadů

Ministr životního prostředí Richard Brabec schválil finanční podporu ve výši 436 milionů korun více než dvěma stům projektů, které pomohou zlepšit kvalitu ovzduší a řešit následky klimatické změny. Největší část peněz pokryje žádosti o bezúročné půjčky...

Boeing si v reakci na problémy s letouny 737 MAX zajistil půjčku za 12 miliard dolarů

Americká strojírenská společnost Boeing si u více než deseti bank zajistila příslib půjčky v celkové hodnotě přes 12 miliard dolarů (275 miliard korun). Reaguje tak na vzestup finančních tlaků, jimž čelí v důsledků potíží s letouny 737 MAX.

Kvůli potížím s letouny Boeing 737 si strojírenská firma vezme půjčku přes 12 miliard dolarů

Americká strojírenská společnost Boeing si u více než deseti bank zajistila příslib půjčky v celkové hodnotě přes 12 miliard dolarů (275 miliard Kč). Reaguje tak na vzestup finančních tlaků, jimž čelí v důsledků potíží s letouny 737 MAX. Agentuře Reuters to v pondělí řekl zdroj obeznámený se situací.

Boeing si podle médií zajistil půjčku přes 12 miliard dolarů, reaguje tak na tlaky spojené s letouny 737 MAX

Americká strojírenská společnost Boeing si u více než deseti bank zajistila příslib půjčky v celkové hodnotě přes 12 miliard dolarů (275 miliard korun). Reaguje tak na vzestup finančních tlaků, jimž čelí v důsledků potíží s letouny 737 MAX. Agentuře Reuters to v pondělí řekl zdroj obeznámený se situací.Další články k tématu:Nový Boeing 777X po dvou odkladech úspěšně absolvoval zkušební letBoeingy 737 MAX by mohly opět vzlétnout už v polovině letošního rokuMACHÁČEK: Problém firmy BoeingBoeing kvůli špatnému počasí odložil zkušební let širokotrupého letounu 777XSpolečnost Boeing výrobu letadel MAX obnoví před jejich návratem do provozu. Ten se očekává v polovině roku

Boeing si zajistil půjčku přes dvanáct miliard dolarů

Americká strojírenská společnost Boeing si u více než deseti bank zajistila příslib půjčky v celkové hodnotě přes 12 miliard dolarů (275 miliard korun). Reaguje tak na vzestup finančních tlaků, jimž čelí v důsledků potíží s letouny 737 MAX. Agentuře Reuters to v pondělí řekl zdroj obeznámený se situací.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu