POZOR: Kde-mi-pujci.cz je na prodej!!!
Více informací!
Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Bydlení

Kdo a kdy vám může zrušit trvalý pobyt?

Může vám pronajímatel zrušit trvalý pobyt, který jste si v nájmu zařídili? Ano, může, ale ne vždy. Přečtěte si, kdy je to možné a co k tomu potřebuje.

Hypotéky za babku. Trh znovu testuje své dno

Nejčastější lsti energošmejdů. Na co si dát pozor a jak se bránit?

Na podzim se mění ceny energií, a tak se více domácností rozhlíží po levnějším dodavateli. Pokud ale narazí na neférového obchodníka, mohou místo úspor přijít problémy.

Můžete si v pronájmu nahlásit trvalé bydliště i bez souhlasu majitele?

Chcete si v nájmu nebo podnájmu zřídit trvalé bydliště? Přečtěte si, za jakých okolností potřebujete souhlas majitele nemovitosti.

Sviťte zeleně. Jak si vybrat elektřinu z obnovitelných zdrojů?

Ač dodavatelé elektřinu vyrobenou z obnovitelných zdrojů nabízí už řadu let, až nyní si ji sjednává větší počet domácností. Zelená elektřina nemusí být nutně dražší a zvolit si můžete i to, zda je vyrobená ze slunce, biomasy nebo z vody.

Jak mít energie pod palcem aneb čím se vyplatí topit

Jaký zdroj tepla pro vás bude nejvýhodnější? A na co bychom se měli dívat, pokud se rozhodujeme, čím budeme topit?

Krize se začíná podepisovat i na hypotékách: Co očekávat v dalších měsících?

Ač se zpočátku zdálo, že krize zatím hypoteční trh výrazně nepoznamenala, květnová data začínají ukazovat, že dostupnost vlastního bydlení se Čechům komplikuje.

Kolik vám nyní banky půjčí na nákup nemovitosti?

Jak je to nyní s posuzováním příjmů prostřednictvím ukazatelů DTI a DSTI a jak velkou část ceny nemovitosti vám banky profinancují?

Co potřebujete vědět o ukončení pronájmu bytu?

Jste nájemce a v blízké době vás čeká ukončování pronájmu, protože se budete stěhovat? A už o tom ví pronajímatel? Přečtěte si, jak správně ukončit nájem a odevzdat byt.

Může nájemce v bytě provádět stavební úpravy a změny?

Představte si situaci, že si pronajmete byt a po přestěhování se rozhodnete, že byste si ho rádi trošku předělali k obrazu svému. Máte jako nájemník na úpravy v bytě vůbec právo?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu