POZOR: Kde-mi-pujci.cz je na prodej!!!
Více informací!
Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Bydlení

Jak se bránit proti energošmejdům? Jak odstoupit od smlouvy?

Zazvoní a vnutí vám smlouvu nebo přihlášku do aukce energií. Energošmejdi nepolevili ani v posledních měsících. Na co si dát pozor a jak se bránit?

Jaké výhody má příjem z pronájmu nemovitosti?

Investice do nemovitosti za účelem pronájmu je zajímavá. Podívejme se na vybrané výhody, které příjem z nájmu přináší.

Kdy potřebujete návrh vkladu do katastru nemovitostí? Jde to online?

Jaké dokumenty jsou potřeba při vkladu do katastru nemovitostí? Jak vyřídit vklad online?

Jak darovat nemovitost?

Chystáte se darovat nemovitost? Jak na to? Co musíte splnit? Je výhodnější darování či dědění nemovitosti? Co musí obsahovat darovací smlouva?

Vyplatí se investice do nemovitosti?

Pandemie covidu-19 nezastavila růst cen nemovitostí, ani neoslabila poptávku po bytech jako investičním nástroji. Spíše naopak, stále více Čechů vnímá investici, jak zhodnotit úspory.

Domácí kanceláře a výuka stojí stovky korun navíc. Jak ušetřit za elektřinu?

Domácnosti se v posledních měsících proměnily v učebny i v kanceláře. A to se neobešlo bez elektrospotřebičů. Účet za energie tak mohl poskočit o stovky korun. Jak doma šetřit a nepřeplácet?

Ceny elektřiny 2021: Proč budou dodavatelé zdražovat?

Právě teď nakupují dodavatelé na energetických burzách elektřinu, kterou budou v následujících měsících prodávat svým zákazníkům. Podle pohybů na burze tak jde odhadnout, zda ceny půjdou nahoru, nebo dolu.

Jak si vyřídit výpis z katastru nemovitostí online?

Návod, jak získat výpis z katastru nemovitostí, list vlastnictví a další formuláře online. Jaká je cena za tyto služby? Je to snadné a rychlé!

Proč nepoužívat nájemní smlouvy stažené z internetu?

Majitelé bytů se ve snaze ušetřit čas a peníze často uchylují k tomu, že si vzor nájemní smlouvy stáhnou z internetu, přepíší potřebné údaje a dají smlouvu podepsat nájemci. Často však taková smlouva nestačí. Kde v případě smlouvy podle vzoru z internetu

Jak snadno a rychle najít majitele nemovitosti

Hledání majitele nemovitostí, domu, pozemku. Hledání podle čísla domů, parcely snadno a rychle. Nahlížení do katastru nemovitostí ČÚZK. Výpisy, ceník.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu