Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Bydlení

Jak lze s pomocí historických map zjistit, na jakém místě měli vaši předci dům nebo pole?

Sestavujete rodokmen nebo rodovou kroniku a chcete na základě popisných čísel také zjistit, na jakém místě váš předek bydlel? Jak postupovat?

Nejčastější problémy v nájemní smlouvě

V nájemních smlouvách se mohou často vyskytovat chyby, špatná vymezení nebo nedostatečné identifikace smluvních stran. Na co si dát tedy pozor?

5 rad, jak ušetřit na energiích v době krize

Aktuální energetické krize se bojí snad úplně každý, a lidé proto hledají způsob, jak co nejvíce ušetřit. Právě proto jsme pro vás připravili několik užitečných rad, které vám mohou pomoci šetřit.

Jak je to s dotacemi na obnovitelné zdroje energie?

Vzhledem k vysokým cenám energií roste poptávka po obnovitelných zdrojích energie, kterými jsou např. tepelná čerpadla anebo fotovoltaické elektrárny. Jak je to s dotacemi?

Nejvyšší čas na kominíka. Jak vysoké jsou pokuty za neprovedenou kontrolu komína?

Jaký je rozdíl mezi kontrolou a revizí komína? Kolikrát za rok musíte nechat kominíka provést kontrolu komína? Jak vysoké vám hrozí pokuty?

4 investice, které vám pomohou ušetřit na energiích

Uvažujete nad tím, jak snížit energetickou náročnost? Někdy nezbude nic jiného než do nemovitosti nějaké peníze investovat. Co vám může pomoci?

Brno nabízí startovací byty se zvýhodněným nájmem

Pokud žijete v Brně a rádi byste se postavili na vlastní nohy, město aktuálně nabízí startovací byty, a to nejen pro mladé rodiny. Jak se o byt přihlásit a jaké podmínky je třeba splnit?

Co dělat, když vám končí fixace úroku u hypotéky?

Konec fixace v blízké budoucnosti dokáže plno lidí vystrašit. Co v takové situaci dělat a jak získat co nejméně nepříjemný úrok?

Co se může stát, když v nájemní smlouvě nemáte ošetřen způsob doručování písemností

Pronajímáte někomu byt? V takovém případě byste si měli v nájemní smlouvě ošetřit způsob doručování písemností. V případě potíží s nájemníky se vám může hodit.

Podle jakých pravidel se zvyšuje nájemné za byt?

Pronajímatel a nájemce si mohou dohodnout svá pravidla valorizace nájemného. O zvýšení nájmu však může rozhodovat také soud. Jak razantní může být valorizace?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600