Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Bydlení

Roční zúčtování daně nebo daňové přiznání: jak si odečíst hypotéku z daní

Za jakých podmínek a kdo si může uplatnit zaplacené úroky za hypotéku jako nezdanitelnou položku? Kolik můžete za dobu splácení ušetřit na daních?

Jak využít dotace z Nové zelené úsporám Light pro co největší úsporu na energiích

Díky spuštění programu Nová zelená úsporám Light mohou někteří v rámci dotace využít na energetická opatření až 150 000 Kč. Kdo má na ně nárok a jak podporu vyčerpat? A jaké stavební úpravy mají největší vliv na spotřebu energií?

Na co máte nárok, když s někým spoluvlastníte byt a chcete vyplatit?

Při vyplacení ze spoluvlastnictví velmi záleží na tom, jestli jste zapsáni v katastru nemovitostí, nebo jste peníze jen zapůjčili.

Nová zelená úsporám Light je spuštěná. S čím vám může pomoci?

Na začátku roku byl spuštěn nový program Nová zelená úspora Light, ze kterého mohou čerpat dotace nízkopříjmové domácnosti. Na co lze podporu využít a kolik peněz můžete čerpat?

Jaké přílohy je třeba dodat k daňovému přiznání k dani z nemovitostí?

Do 31. ledna 2023 se musí podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. Jaké přílohy k němu dodat? Co s více spoluvlastníky? Musíte dodat výpis z katastru?

Jaká je návratnost tepelných čerpadel a jak je to s jejich dostupností?

Pokud přemýšlíte o pořízení tepelného čerpadla, určitě vás hned vedle úspory energií bude zajímat i návratnost investice. Za jak dlouho se vám tedy náklady na pořízení zdroje tepla vrátí?

Jaké jsou nejčastější závady na tepelném čerpadle a jak je řešit

Zvažujete pořízení tepelného čerpadla? Pokud ano, určitě by vás mělo zajímat, jaké jsou jeho nejčastější závady, jak dlouhá záruka se na něj vztahuje včetně toho, zda si lze tyto závady nějak připojistit.

Jak je to se zárukou na tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo dokáže ušetřit plno peněz na drahých energiích. Jak dlouhá záruka se na něj z hlediska závad vztahuje, co je do ní zahrnuto a kdy vás může vyjít pěkně draho?

Jak je to s pojištěním tepelného čerpadla nebo solárních panelů?

Máte tepelné čerpadlo anebo fotovoltaiku, případně pořízení plánujete? Jak je to v takovém případě s pojištěním nemovitosti? A na co byste si měli dát pozor?

Nová zelená úsporám Light: Až 150 000 Kč pro nízkopříjmové rodiny na zateplení

Rádi byste zateplili nemovitost, ale nemůžete si to finančně dovolit? Chtěli byste vyměnit okna, ale nemáte na to dostatek financí? Pokud splníte podmínky, pomohou vám nové dotace.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600