Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Důchody a dávky

Vyšší rodičovský příspěvek pro všechny děti do 4 let?

Ústavní soud se zabývá podáním senátorů, kteří si stěžují na to, že růst rodičáku je diskriminační, protože se netýká všech rodičů dětí do 4 let. Kdy bude jasno?

Penzisté a platba sociálního pojištění

Jste v důchodu a chtěli byste si přivydělávat? A můžete vůbec? Kdy se bude z vašich příjmů z dohod, zaměstnání nebo podnikání odvádět sociální pojištění?

10 pravidel pro výpočet důchodu v roce 2020

Budete v roce 2020 odcházet do starobního důchodu? Pak byste měli znát těchto 10 pravidel, které se starobního důchodu týkají.

Jak daní takzvaní předdůchodci své příjmy?

Nechcete odejít do předčasného důchodu, ale čerpat předdůchod? Přečtěte si, jakým způsobem si k předdůchodu můžete přivydělávat a jak je to s daněmi.

Navýšení rodičovského příspěvků 2020 v 7 příkladech

Podívejte se na 7 příkladů, které vám osvětlí růst rodičovského příspěvku

Zvýšený rodičovský příspěvek od 1. ledna 2020 podepsal prezident

Prezident Miloš Zeman podepsal novelu o růstu rodičovské dovolené. Jak se změní výše výplaty dávek? A co všechno se ještě změní? A je to finální verze?

Vypočítejte si výši rodičovského příspěvku v příštím roce

Jak se změní výpočet rodičovské v příštím roce? Jaké změny čekají rodičovský příspěvek? A kdy bude definitivně jasno o podobě rodičovského příspěvku?

Nezaměstnanost a důchod

Budete si žádat o starobní důchod, ale byli jste i nějakou dobu nezaměstnání? Jakou má nezaměstnost a evidence na úřadu práce vliv na výši důchodu?

Jak žádat o doplatky za léky? Jaké jsou roční limity?

Ochranné limity doplatků na léky se v posledních letech výrazně měnily. Jaká je jejich aktuální výše? Kdy a komu se vrací přeplatek za léky?

Valorizace důchodů 2020: kdo dostane 900 Kč a kdo více?

V roce 2020 poroste starobním důchodcům důchod. Jaká částka měsíčně přibude důchodcům? Kolik to vyjde státní kasu? A bude opět nějaká skupina zvýhodněna?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu