Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

Lze požadovat odškodné při havárii vozidel MHD?

Co když autobus, kterým jedete, havaruje a vy se během dopravní nehody zraníte? Máte nárok na finanční odškodnění? Za co všechno a kdy?

6 věcí, které možná nevíte o havarijním pojištění

Víte jistě, co všechno vám kryje havarijní pojištění? Přečtěte si v našem článku, co o havarijním pojištění možná ještě nevíte.

I na České hory se vyplatí pojistit. Jak?

Pojedete na zahraniční nebo české hory? Pojistit se rozhodně vyplatí na oboje. Přečtěte si užitečné informace o cestovním i úrazovém pojištění.

Jak na zimu zabezpečit chalupu

Máte chatu nebo chalupu? A zabezpečujete ji na zimu. Přečtěte si, jak ji správně zabezpečit proti vodě, mrazu, zlodějům nebo hlodavcům.

Co radí expert ohledně pojištění dětí?

Přemýšlíte o tom, že byste dětem chtěli sjednat opravdu dobré úrazové pojištění? Přečtěte si, na co byste se při výběru měli dívat.

Životní pojištění by se mělo upravovat podle aktuální životní situace

Uvažujete o tom, že si zřídíte životní pojištění? Přečtěte si v našem rozhovoru, pro koho je vhodné a na jakou částku jej sjednat.

Za jakých okolností můžete zrušit povinné ručení?

Nejste spokojeni s povinným ručením, které jste si sjednali? Chcete přejít k jiné pojišťovně? Přečtěte si, za jakých okolností to lze.

Máte nárok na odškodnění při úrazech v MHD?

Při dopravní nehodě MHD jste se poranili? Kvůli srážce tramvaje s autem jste skončili v nemoci? Máte nárok na odškodnění od dopravního podniku.

Penzisté a cestovní pojištění do zahraničí

Mnoho seniorů cestuje do zahraničí. Neměli by však zapomínat na zřízení správně nastaveného cestovního pojištění. Co je o něm dobré vědět?

Co když srazíte autem nějaké zvíře?

Jeli jste po silnici a najednou vám pod kola auta skočila srnka, kterou jste srazili? Co v takové situaci dělat? Jak se zachovat a kdo bude škodu platit?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu