Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Účty a spoření

Nejčastější triky podvodníků, kteří ohrožují vaše internetové bankovnictví

Podvodníci na internetu jsou čím dál vynalézavější. Jak se můžou dostat k vašim penězům v internetovém bankovnictví? A jak se jim bránit? Co prevence?

Recenze: investování pomocí Rentiéra od Zonky

Recenze Rentiér od Zonky, který za vás zhodnotí peníze investicí do stovek nízkorizikových spotřebitelských úvěrů stejně, jako to dělají banky.

Vyplatí se penzijní spoření? Nejsou lepší alternativy ke spoření?

Penzijní spoření patří k nejoblíbenějším produktům u Čechů, přestože výnosy v něm nebývají příliš vysoké. Vyplatí se vůbec zakládat penzijní spoření?

V čem se liší čeští klienti bank oproti těm v západní Evropě?

V čem se liší čeští bankovní klienti oproti těm v západní Evropě? Jaké jsou trendy v bankovnictví? A jak se liší české banky od těch západoevropských?

Přehled slev u stavebních spořitelen: Vyplatí se vůbec?

Stavební spořitelny lákají nové zákazníky na řadu slev, odměn apod. Na druhou stranu si účtují řadu poplatků a jen díky státní podpoře přináší rozumné zhodnocení.

Kolik si do konce roku vložit na penzijko, stavebko a životko?

Kolik si ročně přispívat, aby jste měly maximální daňové odpočty? Kde je nejlepší vložit peníze? Kolik může přispět zaměstnavatel?

Daň z CNG se od ledna 2020 zdvojnásobí. Spolu s LPG zůstává CNG i tak výrazně levnější než benzín a nafta

O kolik vzroste zdanění CNG? A jak se daň projeví do ceny paliva? Které palivo bude vycházet nyní nejvýhodněji? A proč je CNG levnější než nafta či benzín?

Nechodíte rádi do banky? Nevadí, již nemusíte

Chodit do banky je otrava – stojí to , čas i nervy. Banky vychází klientům vstříc a téměř všechny služby již vyřešíte z domova díky smartphonu, tabletu či notebooku.

Nezávazná přihláška jako poukázka na potíže. Pozor na některé aukční firmy

Nezávazná přihláška do aukce elektřiny či zemního plynu může skončit složenkou s tučnou sumou. Na co si dát pozor při aukcích energií? Jak soutěžit o energie?

Máte volné peníze? A chcete, aby jich bylo víc?

Máte nějaké peníze navíc a chtěli byste je ochránit před inflací? Zkuste investovat. Podívejte se, jak radí rozložit portfolio odborník.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu